Poznaj nasz zespół

Monika Antoniewska

ZAŁOŻYCIELKA

Dyplomowana charakteryzatorka z wieloletnim stażem. Na co dzień pracuje przy reklamach, sesjach zdjęciowych, teledyskach, prowadzi warsztaty i eventy. Wykonuje także makijaże okolicznościowe a każde spotkanie z klientką jest dla niej ogromną radością. Jest specjalistką od doboru odpowiedniego koloru, analiza kolorystyczna to zdecydowanie jej mocna strona.

Współpracowała m.in. z Oshee, Henryk Kania, Luksja, Urofuraginum, Durex, ZEW for men, RAMA, PEKAO, NAŁĘCZOWIANKA, BIZUUxRenault, Kinder Czekolada, BGŻ, Marika, Myslovitz, PKP, Microsoft, Żabka.

Jest absolutną perfekcjonistką w tym co robi, zwraca uwagę na każdy szczegół. Dodatkowym jej atutem są punktualność, dobre poczucie humoru i pozytywna atmosfera jaką wokół siebie stwarza 🙂

Agnieszka Prokop

Wraz z Moniką tworzy team Beauty Attack, jest jej ogromną pomocą w przypadku projektów, gdy potrzeba więcej rąk do pracy.

Dyplomowana makijażystka, która systematycznie wzbogaca zasób swojej wiedzy odwiedzając targi kosmetyczne, śledząc najnowsze trendy w świecie kosmetyków i makijażu.
Pracuje przy sesjach zdjęciowych, lookbookach, pokazach mody, na planach serialowych, reklamowych , przy eventach oraz z klientkami indywidualnymi.
Zależy jej na tym, by sprostać oczekiwaniom swoich klientek.
Makijaże wykonuję z pełną starannością i z nieustającym uśmiechem na twarzy. Wie jak zrobić makijaż, który przetrwa całą imprezę oraz najtrudniejsze warunki atmosferyczne 🙂